Internetinės parduotuvės pirkėjų privatumo politika

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai registruojatės ir perkate internetinėje parduotuvėje vitaminaiplius.lt, ką su šia informacija darome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų asmens duomenų tvarkymu. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra MB „Baltic Web Agency“, kodas 306277249, Verkių g. 39-89, LT-09109 Vilnius, Tel. +370 601 67626, El. paštas: info@vitaminaiplius.lt

Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti Tel. +370 601 67626 arba el. paštu: info@vitaminaiplius.lt

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Registracijos duomenys

Jūsų duomenys, kuriuos pateikiate registracijos formoje, bus naudojami Jūsų paskyrai sukurti ir teikti el. parduotuvės paslaugas interneto svetainėje. Naudodamiesi el. parduotuvės paslaugomis ir savo paskyra galėsite matyti savo registracijos duomenis, juos keisti, matyti užsakymų istoriją, įvesti ir valdyti savo prekių pristatymui naudojamus adresus, teikti klausimus, komentarus interneto svetainėje.

Sukūrę paskyrą galite įvesti savo gimimo datą, kuri mums padės geriau pritaikyti pasiūlymus Jums. Taip pat galite nurodyti įmonės duomenis, kurios vardu įsigyjate prekes. Pagal juos galėsime spręsti, kas yra Jūsų darbdavys.

Jums naudojantis paskyra taip pat įrašome paskyros sukūrimo, prisijungimo prie paskyros, paskyros duomenų keitimo datą ir laiką.

Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra būtinybė įvykdyti sutartį dėl el. parduotuvės paslaugų teikimo Jums.

Pirkimo duomenys

Jūsų užsakymui sukurti interneto svetainėje ir vėliau įvykdyti, renkame ir tvarkome šiuos Jūsų pateikiamus kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių pristatymo vietą.

Šiuos duomenis naudojame Jūsų užsakymui sukurti ir įvykdyti. Teisinis pagrindas tvarkyti šiuos duomenis yra būtinybė įvykdyti sutartį su jumis dėl internetinės svetainės paslaugų suteikimo.

Statistiniai duomenys

Jūsų pateikti ir užsakymų vykdymo metu surinkti statistiniai duomenys (pvz., pirkimo dažnumas, pirkinių krepšelio sudėtis, prekių kategorijos, pirkinio suma, ir pan.) tvarkomi mūsų ir prekių pardavėjų verslo rodiklių vertinimo tikslais, siekiant geriau pritaikyti prekybą klientų poreikiams, tobulinti mūsų verslo procesus ir gerinti verslo sėkmės rodiklius.

Profiliavimas

Pagal statistinius pirkimų duomenis automatiškai pasiūlome įsigyti kitas prekes, kurias paprastai perka panašias prekes užsisakantys panašaus profilio pirkėjai, arba sudarome reklamos adresatų sąrašą, kuriems siunčiamas reklaminis pasiūlymas gali būti aktualus. Šis procesas vadinamas profiliavimu. Jį atliekame tik jeigu neprieštaraujate, todėl bet kada galite nesutikti su profiliavimu.

Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – teisėtas mūsų interesas organizuoti ir tobulinti mūsų veiklą bei skatinti prekių pardavimus remiantis statistiniais duomenimis apie klientų elgesį.

Tiesioginė rinkodara

Jeigu išreiškėte sutikimą, Jūsų el. pašto adresą ir telefono numerį naudojame naujienlaiškiams, pasiūlymams ar kitai naudingai informacijai apie mūsų internetinės parduotuvės naujienas siųsti. Šių duomenų tvarkymo pagrindas – mūsų teisėtas interesas savo klientams reklamuoti mūsų prekes ir paslaugas siekiant padidinti jų pardavimus. Turite teisę bet kada atsisakyti informacijos siuntimo.

Išsiuntę naujienlaiškius, pasiūlymus ar kitą informaciją taip pat renkame statistinę informaciją apie tai, ar atsidarėte el. laišką, kuriuo siunčiamas naujienlaiškis, kurias nuorodas spustelėjote, informaciją apie Jūsų naudojamą įrenginį ir naršyklę, buvimo regioną.

Naršymo interneto svetainėje duomenys

Primename, kad Jums naršant mūsų svetainėje (nesvarbu, ar registruojatės ir teikiate užsakymų, ar ne) renkame Jūsų naršymo duomenis, kaip aprašyta interneto svetainės vitaminaiplius.lt privatumo politikoje.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.

Jeigu užsisakote prekes iš mūsų internetinės parduotuvės, Jūsų užsakymo duomenis perduodame UAB NeoLife International, kodas 111595664, Roosikrantsi 9 10119 Talinas ESTIJA. Ši įmonė veikia kaip prekių tiekėjas, pardavėjui.

Jūsų užsakymų duomenis gali peržiūrėti:

–   MB „Baltic Web Agency“ darbuotojai, prižiūrintys interneto svetainės veikimą ir turinį;

–   interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjai;

–   siuntų pristatymo paslaugos teikėjas (gauna Jūsų vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefono numerį);

–   El. pašto ir SMS pranešimų siuntimo paslaugų teikėjai, kiek tai būtina naujienlaiškių ir pasiūlymų siuntimo tikslais (jeigu išreiškėte sutikimą).

 

Specializuotoms paslaugoms teikti pasitelkti duomenų tvarkytojai turi galimybę matyti Jūsų duomenis tiek, kiek būtina jų paslaugų teikimo tikslais. Tačiau užtikriname Jus, kad visi pasitelkiami mūsų partneriai yra įsipareigoję, tvarkydami Jūsų duomenis, laikytis konfidencialumo.

 

Be to, duomenys gali būti teikiami valstybės bei teisėsaugos institucijoms jų atliekamų tyrimų tikslais ir kitiems subjektams incidentų, su kurias jie yra susiję, tyrimo tikslais.

 

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Prekių įsigijimo duomenis saugome 10 metų po pirkimo užsakymo įvykdymo.

Su registracija internetinėje parduotuvėje susiję duomenys saugomi 5 metus nuo paskutinio prisijungimo prie paskyros. Suėjus šiam terminui paskyros duomenys ištrinami.

Tiesioginės rinkodaros tikslais Jūsų duomenis tvarkome 2 metus nuo paskutinio apsipirkimo internetinėje parduotuvėje.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis ir kokias teises turite?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: info@vitaminaiplius.lt . Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, L. Sapiegos g. 17, Vilnius, tel. (8 5) 271 2804279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt, E. pristatymo dėžutė: 188607912.